niedziela, 29 kwietnia 2012

Łóżko z pojemnikiem Proste

Popularne już łóżko Proste proponujemy Wam w opcji z pojemnikiem na pościel. Wykonujemy je w całości z drewna olchowego, sosnowego lub brzozowego. Do wyboru mamy także bardzo dużą liczbę kolorów do wybarwienia. Łóżko z pojemnikiem najczęściej występuje w wymiarze od 90cm do 140cm x 200cm. Pojemnik w takich wymiarach otwierany jest z boku łóżka, a mechanizmy przyczepione są do szczytów łóżka. W przypadku łóżka o wymiarze 160cm x 200cm, pojemnik podzielony jest na dwa otwierane z dwóch stron.
Łóżko do sypialni powinno oczywiście fajnie wyglądać, nadawać sypialni niepowtarzalnego charakteru, a przede wszystkim dawać właścicielowi komfort snu.
My do tego wszystkiego proponujemy wam jeszcze funkcjonalność. Łóżko z pojemnikiem Proste jest tego świetnym przykładem. Pojemnik na pościel, który zajmuję całą powierzchnię pod materacem, pozwala na schowanie w nim nie tylko pościeli. Z łatwością zmieścisz tam jeszcze zabawki dziecięce, albo zapas koców na zimę. Producent zasługuje na brawa, ponieważ zastosował w tym łóżku do sypialni podnośniki gazowe, dzięki czemu bez trudu, będziesz otwierać łóżko nawet dwa razy dziennie.
Łóżko Proste z pojemnikiem świetnie wygląda i jeszcze jest praktyczne. Jeśli potrzebujesz takiego łóżka nie zastanawiaj się dłużej i odwiedź nasz salon.      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz